Jednoducho
a lepšie.

Návrh a implementácia efektívnych, prehľadných a škálovateľných webových aplikácií.

Vízia

Vytvárame klientom skvelé riešenia, ktoré sú jednoduché a efektívne. Tvoríme agilný tím, ktorý našim klientom poskytuje profesionálne a bezproblémové služby.

Čo robíme

Vytvárame škálovateľné a ľahko udržiavateľne webové aplikácie a RESTové API. Pomáhame so softvérovou infraštruktúrou a ponúkame osvedčené postupy a riešenia.

Technické možnosti

  • IaaS/PaaS: AWS, Heroku
  • Prostredie: Ubuntu, CentOS, Docker
  • Backend: Django, Flask
  • Databázy: PostgreSQL, Redis
  • Frontend: Angular, Jquery
  • Responzivita: HTML/CSS
  • Vyhľadávanie: ElasticSearch

Poskytujeme komplexné služby v oblasti vývoja softvérových riešení na mieru zákazníka. Naše služby pokrývajú celý životný cyklus vývoja softvéru, od analýzy, návrhu až po implementáciu, testovania a konečného nasadenia do prevádzky. Ku garancii naplnenia potrieb zákazníka prispieva aj agilný prístup a koncepčnosť riešenia hneď v úvode projektu. Zákazníka zapájame do procesu vývoja, aby sme získali konštruktívnu spätnú väzbu a projekt smerovali správou cestou.


Webové riešenia sú naprogramované v jazyku Python s využítím moderných, produktívnych, bezpečných a škálovateľných frameworkov. Na tvorbu malých riešení používame microframework Flask, ktorý využívajú aj spoločnosti ako LinkedIn, Pinterest. Pri komplexných riešeniach sa spoliehame na škálovateľný a vysoko produktívny framework Django. Aplikácie hosťujeme na aplikačnom cloude, ktorý zabezbečuje stabilný chod prevádzky, škálovanie výkonnosti ako aj pravidelný monitoring stavu aplikácie a jej prostredia. Dokerizáciou a deploy manažmentom už v rannej fáze vývoja odpadá problém nekompatibility vývojového, testovacieho a produkčného prostredia.

Prezentačné weby

Úspešnosť webu sa nemeria krásou dizajnu, ale schopnosťou dosiahnúť požadované ciele. Prečo však nemať oboje? Vytvoríme vám web, ktorý bude dizajnovo príťažlivý a zároveň bude mať schopnosť predávať, informovať, či baviť.

Redakčné systémy

Píšete radi blogy, vytvárate hodnotný obsah, či chcete mať eshop, ktorý zarába? Naše riešenia sú založené na škálovateľnom CMS systéme Wagtail, prostredníctvom, ktorého Vám ušijeme systém na mieru.

Spracovanie, analýza a vyhľadávanie dát

Máte veľký zdroj dát nad ktorými potrebujete štatistickú a informačnú analýzu a vyhľadávanie. Naše riešenia ponúkajú dolovanie (data mining) a zaindexovanie dát. Nad spracovanými dátami poskytujeme rýchle real-time vyhľadávanie.

Mikroslužby

Vytvárame jednoduché a nezávisle bežiace komponenty, ktoré sa dajú prostredníctvom API využívať na už hotových riešeniach. Potrebujete napríklad posielať tisícky emailov svojim zákazníkom, alebo sa topíte v záplave dát, ktoré je potrebné analyzovať? Vieme pomôcť aj v tejto oblasti.

Malá firma s veľkou zodpovednosťou. Sme distribuovaný tím freelancerov, ktorí majú radi výzvy a neradi robia niečo rovnako niekoľko rokov. Máme skúsenosti s malými aj veľkými projektmi, prototypovaním, či jemným ladením už hotového riešenia. Vytvárame aplikácie od začiatku a zároveň sa nebojí zachovať dedičstvo. Táto odbornosť je to, čo predávame.